Главная / Про компанiю

Про компанiю

Компанія "ICSEA Helen Seward s.a.s." (Мілан, Італія) - один з найбільших і відомих виробників у світі - працює на ринку професійної косметики для волосся з 1969 року, тобто вже 49 років. Продукція компанії Helen Seward виготовлена на основі натуральних екстрактів з рослин, квітів і фруктів, цілющі властивості яких підтверджені науковими дослідженнями і активно використовуються сучасної косметичною індустрією.

Helen Seward - це бренд, який представляє пристрасть до краси і прихильності до якості. Філософія, яка ґрунтується на професіоналізмі, компетенції та якості, зробленому в Італії, звертає увагу на світ моди і її тенденцій.

Кожен продукт Helen Seward є результатом безперервних досліджень, який приймає форму натхнення природи та інноваційної технології для досягнення нових цілей, щоб дати перукарям всі найкращі інструменти, які підтримують їх діяльність при роботі з волоссям.

Завдяки унікальним властивостям і технології виробництва, продукція торгової марки Helen Seward поєднує в собі якість преміум-класу при доступній ціні. Це робить даний бренд привабливим і затребуваним як з комерційної, так і з споживчої точки зору, і дозволяє йому впевнено конкурувати з широким діапазоном торгових марок, представлених на ринку України. Вся продукція Helen Seward сертифікована в Україні.

 

 

Філософія компанії Helen Seward (Milano, Italy)

Наша філософія досконалості - призма, через яку ми бачимо cвіт.

Наша комапныя несе відповідальність за Ваше здоров'я: ми відмовилися від використання потенційно небезпечних речовин, таких як: формальдегід, парафенилендиамин, урзол, силікон, а також сполуки хрому, нікелю і свинцю.

Ми дбайливо ставимось до природи: весь процес збору трав і плодів відбувається найбільш гуманним способом, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Співробітництво з італійським інститутом з досліджень BIONAP і використання активних інгредієнтів, які отримано з рослин і фруктів Середземномор'я - допомагає здійснювати всі наші задумки та ідеї.

Безмежні можливості біоінженерії, які помножені на ефективні природні компоненти:

  • досвід тривалих наукових досліджень і безперервні пошуки розумних і прогресивних рішень;
  • використання кріогенної технології (-270 оС) дозволяє зберегти початкові корисні властивості біологічно активних інгредієнтів;
  • вирощені в сприятливих умовах чистої екологічної обстановки, всі природні компоненти набувають особливі властивості, які могло їм дати тільки сонячне Середземномор'ї.
 

Продукція

Професійні засоби догляду за волоссям для фарбування, обробки та текстури, засобів для догляду за шкірою та стилем, а також специфічні продукти для особистої гігієни та благополуччя чоловіків, розроблені на основі гарно продуманої спеціальної експертизи, що відповідає високим стандартам екологічно чистої ефективності та безпеки, все з дотиком італійського гламуру.

 

Cambiando rimani te stessa ... / Міняючись, залишайся незмінною